Zadzwoń: 885 031 887

Kariera Strefa Agenta

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Krok w stronę samowystarczalności

Fotowoltaika w Twoim gospodarstwie

Skorzystaj z bezpłatnych pomiarów. Umów się z doradcą, to nic nie kosztuje!

Nasz doradzca przyjedzie do Ciebie oceni położenie budynku, zużycie energii i powie Ci jaka konfiguracja sprzętu będzie dla ciebie najzyskowniejsza.

  Zarabiaj na swoim gospodarstwie dzięki fotowoltaice

  Twoje gospodarstwo rolne na pewno również odczuwa podwyżki cen prądu – a gdyby tak na energii móc zarobić, a nie za nią płacić?

   

  Na skutek zmian, które zaczną obowiązywać od 01.04.2022, nadwyżki prądu wygenerowanego dzięki energii słonecznej będzie można sprzedać dystrybutorowi po cenach hurtowych.

  To sprawia, że wielu rolników decyduje się zamienić pola uprawne (albo ich część) na tzw. “farmy paneli fotowoltaicznych”. Instalując na swoich gruntach wolnostojące panele fotowoltaiczne, rolnicy nie tylko oszczędzają na opłatach za prąd w swoim gospodarstwie, ale na dodatek generują nadwyżki. Nadwyżki, które mogą później sprzedać dostawcy energii, kreując w ten sposób dochód pasywny.

   

  Fotowoltaika może być więc dla Twojego gospodarstwa zarówno źródłem oszczędności, jak i zarobku!

  Fotowoltaika to źródło dochodu i oszczędności dla Twojego gospodarstwa

  Nowoczesne rozwiązania w najwyższej jakości

  Jesteśmy wiodącą firmą instalującą panele fotowoltaiczne w Polsce i mamy wiele lat doświadczenia w montażu zarówno systemów paneli na dachach, jak i tych wolnostojących, często wybieranych przez gospodarstwa rolne.

   

  Trzymamy rękę na pulsie wszelkich innowacji w tej branży i posiadamy własne ekipy monterskie, które dostarczają naszym klientom instalacje w najwyżej jakości. Współpracujemy także z najlepszymi producentami systemów montażowych, falowników i modułów.

   

  Bez względu więc na to, jaki system paneli fotowoltaicznych najlepiej spełni potrzeby Twojego gospodarstwa, możesz mieć pewność, że wybierając Nasz Prąd, wybierasz doświadczonych ekspertów, którzy dostarczą Ci najbardziej nowoczesną instalację fotowoltaiczną w najwyższej jakości i na najwyższym poziomie.

  Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiaj z naszym doradcą!

  Na bezpłatnym spotkaniu doświadczony doradca odpowie na wszelkie Twoje pytania dotyczące instalacji fotowoltaicznej, rozwieje ewentualne wątpliwości i sprawdzi, jaki rodzaj paneli fotowoltaicznych najlepiej spełni Twoje potrzeby!
  Tak, chcę wiedzieć więcej
  Specjalista ds. fotowoltaiki - Nasz Prąd S.A.