Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Zamów montaż pomp ciepła w mieście Wrocław

Montaż pomp ciepła

Dlaczego instalacja pompy ciepła w mieście Wrocław to dobry pomysł?

Odpowiedzi na takie pytanie będzie przynajmniej kilka. I co więcej, jako doświadczeni specjaliści możemy potwierdzić autentyczność wszystkich. Niezawodne pompy ciepła to najnowocześniejsze i jednocześnie najlepsze obecnie znane źródła ciepła. Ich niskie koszty utrzymania sprawiają, że montaż pomp ciepła uznawany jest za mocno ekonomiczną opcje, umożliwiającą minimalizowanie rachunków z tytułu ogrzewania budynków. Do tego jest to ekologiczne rozwiązanie, jakie będzie całkowicie bezobsługowe w trakcie codziennego funkcjonowania. Tak wyglądają najważniejsze korzyści, dzięki którym instalacja pomp ciepła staje się coraz powszechniejszym wyborem. Także w mieście Wrocław, gdzie przecież oczekiwania potencjalnych Klientów są na wysokim poziomie!

Instalacja pomp ciepła od renomowanych producentów

Doskonale wiemy, jakie oczekiwania mają wobec nas Klienci z miasta Wrocław. W zakresie pomp ciepła jesteśmy w stanie spełniać je stuprocentowo. Oferujemy wyłącznie rozwiązania od znanych i cenionych w branży producentów. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję pełnej niezawodności. Do tego maksymalne parametry oraz funkcjonalność nie tylko w sezonie grzewczym, ale również w momencie, kiedy należy ochłodzić pomieszczenia. Montaż takich pomp ciepła z pewnością będzie korzystnym dla Ciebie rozwiązaniem.

Montaż pomp ciepła - Wrocław

Zminimalizuj swoje rachunki za ogrzewanie
Darmowa konsultacja czeka!

Zamawiając pompy ciepła w firmie Nasz Prąd profesjonalny montaż masz w cenie

W firmie Nasz Prąd montaż pomp ciepła stanowi proces, do którego podchodzimy z maksymalnym profesjonalizmem. Świadcząc usługi na najwyższym poziomie gwarantujemy naszym Klientom nie tylko pełne doradztwo w zakresie doboru ekonomicznych i ekologicznych systemów, ale również błyskawiczną realizację inwestycji oraz montaż, jaki może zostać sfinalizowany już 14 dni od pierwszego kontaktu. Podpowiadamy, jakie będą najbardziej rekomendowane opcje tak, aby pompy ciepła w domach naszych Klientów pracowały „pod przykrywką” bez ingerowania w codzienną sielankę życia rodzinnego. Jeżeli zastanawiasz się czy pompy ciepła będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem w zakresie ograniczenia rachunków za ogrzewanie, zapraszamy na konsultację – jest ona całkowicie darmowa a samo spotkanie poruszy wiele najważniejszych kwestii, takich jak sprawna instalacja, dokładne korzyści wykorzystywania pomp ciepła oraz pytania, z którymi do nas przyjdziesz.

LG THERMA V

W Therma V Split jednostki wewnętrzna i zewnętrzna są odseparowane. Te dwa komponenty połączone są czynnikiem chłodniczym. Elementy po stronie wodnej takie jak płytowy wymiennik ciepła, naczynie wzbiorcze czy pompa wody znajdują się w jednostce wewnętrznej. Ponadto, wszystkie przewody wodne związane z ogrzewaniem znajdują się wewnątrz budynku dzięki czemu ryzyko zamarznięcia wody jest zminimalizowane w odniesieniu do warunków zewnętrznych.

Fujitsu Atlantic

Moduł zewnętrzny składa się z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie. Automatyka sterująca jego pracą (VPAM) umożliwia płynną pracę sprężarki z wykorzystaniem 10-stopniowego systemu modulacji mocy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 41 dB (model 5 kW , 6 kW ). Moduł wewnętrzny składa się ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy  do 6 kW. Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia.

To jest doskonały moment, żeby dołączyć do grona naszych klientów, którzy cieszą się już oszczędnością i wydajnością pomp ciepła.

Najważniejsze zalety pomp ciepła

Energooszczędność

Pompy ciepła są efektywne energetycznie, ponieważ korzystają z energii z otoczenia (powietrza, wody gruntowej lub gleby) do przekazywania ciepła do wnętrza budynku. W porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, pompy ciepła mogą dostarczyć więcej energii cieplnej przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej. To przyczynia się do obniżenia rachunków za energię.

Wszechstronność:

Pompy ciepła mogą pełnić funkcję zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Mogą działać w trybie grzewczym w okresie zimowym i w trybie chłodzenia w okresie letnim, co sprawia, że są wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych warunków klimatycznych.

Długoterminowe oszczędności finansowe:

Mimo że koszty instalacji pomp ciepła mogą być wyższe niż niektórych tradycyjnych systemów grzewczych, długoterminowe oszczędności mogą przewyższyć początkowe koszty. Wyższa efektywność energetyczna pompy ciepła przekłada się na niższe rachunki za energię, co może sprawić, że inwestycja w tego rodzaju system stanie się opłacalna w perspektywie czasu.

Łagodzenie wpływu na środowisko

Pompy ciepła są bardziej przyjazne dla środowiska niż niektóre tradycyjne systemy grzewcze, ponieważ wykorzystują odnawialne źródła energii, takie jak energia cieplna zawarta w powietrzu czy wodzie gruntowej. W rezultacie emitują mniej gazów cieplarnianych i innych substancji zanieczyszczających atmosferę.

FAQ

Montaż pomp ciepła Wrocław – Najczęściej zadawane pytania

To absolutnie zrozumiałe, że masz wiele pytań dotyczących pomp ciepła przed podjęciem decyzji o takiej inwestycji. Z przyjemnością na nie odpowiemy, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Zacznijmy od pytań, które pojawiają się najczęściej:

  • Czy montaż pomp ciepła muszę wykonać samodzielnie?

    Nie. To część składowa naszej oferty. W firmie Nasz Prąd zamawiasz nie tylko dobór idealnego rozwiązania w zakresie pomp ciepła, ale również szybką dostawę całego zestawu oraz montaż w dedykowanym do tego miejscu. Spokojnie, podpowiemy Ci gdzie takie jest!

  • Czy instalacja pomp ciepła jest usługą dodatkowo płatną?

    Wybierając firmę Nasz Prąd otrzymujesz gwarancję kompleksowego podejścia do tematu montażu pomp ciepła. Instalację masz oczywiście w cenie. Nie musisz więc martwić się o dodatkowe koszty. Wszystkie ujawniamy przed podpisaniem umowy i to się nie zmienia!

Specjalista ds. pomp ciepła

Pompy ciepła - Zielona Góra

Skonfiguruję dla Ciebie instalację dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb i będę towarzyszył Ci na każdym etapie realizacji projektu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw wiadomość. Dopasujemy instalacje indywidualnie do Twoich potrzeb i będziemy towarzyszyć Ich na każdym etapie procesu.