Nasz Prąd S.A.

O Firmie

O nas

Firma Nasz Prąd funkcjonuje na rynku od 2019 roku. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą, montażem, doradztwem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Nasza własna wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem zapewni Państwu kompleksową usługę w najwyższej jakości. Nie korzystamy z usług podwykonawców - posiadamy 17 własnych ekip montażowych. Realizujemy instalacje dla klientów indywidualnych, biznesowych i rolnictwa. Obecnie największa realizacja jakiej się podjęliśmy będzie mieć moc, aż 500 kWp! Co przy obowiązujących cenach prądu przeniesie klientowi ok. 500 tys. zł oszczędności w ciągu roku. Od powstania firmy zamontowaliśmy ponad 13000 instalacji

Znamy rynek od podszewki, dzięki czemu nie boimy się elementu zaskoczenia i jesteśmy firmą godną zaufania.

Marcin Frączek

Prezes Zarządu

Pomysłodawca i współzałożyciel spółki. Wizjoner i umysł kreatywny. Swoją karierę zawodową zaczął w 2009r. od roli handlowca przechodząc wszystkie szczeble, osiągając stopień managera zarządzającego najbardziej dochodową strukturą sprzedawców w branży odszkodowań. Zna potrzeby handlowców i rozumie ich problemy. Sprzedaż wyniósł z domu, doświadczenie w tej najtrudniejszej - bezpośredniej zdobywał przez ostatnie 14 lat w trzech zupełnie różnych branżach. To właśnie on zarządza sprzedażą spółki.

Michał Kapica

Wiceprezes Zarządu

Współzałożyciel spółki. Inżynier Informatyk, pasjonat nowych technologii. Niezwykły umysł techniczny. Człowiek, którego wiedza na temat technologii stosowanej w OZE oraz wiedza techniczna, jak i monterska zapewnia gwarancję jakości i sprawności montowanych instalacji. Głowa części realizacyjnej spółki. Nadzoruje dział montażowy, logistyczny i magazynowy. To on gwarantuje również spółce dostępność towaru, jakość instalacji i odpowiada za stały kontakt z dostawcami.

Zespół

"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest w życiu luksus."

Jacek Walkiewicz

Nasz zespół tworzą wyjątkowe osoby, które posiadają kwalifikacje w dziedzinach, w których pracują. Kluczem dla nas jest to, że umiejętności, uśmiech oraz pasja do branży tworzą profesjonalizm, którym wspieramy naszych klientów.

Misja

Znaczący udział w transformacji energetycznej. Na co dzień pomagamy klientom w uzyskaniu niezależności oraz optymalizacji kosztów.

Wizja

„Jesteśmy najlepsi, teraz będziemy również najwięksi”. Zaczęliśmy od jakości i nigdy nie zejdziemy z osiągniętego poziomu. Dążymy jednak do tego, aby jak największa liczba potencjalnych klientów otrzymała usługę na naszym poziomie. Nasz Prąd S.A. ma docelowo nie tylko sprzedawać i montować instalacje, ale także produkować wszystkie potrzebne do tego podzespoły.

Wartości

Zespół Nasz Prąd tworzą wyjątkowi ludzie z pasją do tematu OZE; Wyznajemy powszechnie znaną zasadę: „zespół jest tak dobry jak jego najsłabsze ogniwo”. Do każdego klienta bez względu na wartość kontraktu podchodzimy tak jak gdyby zależało od niego istnienie firmy.

Cel

Celem firmy jest ciągłe doskonalenie rozwiązań energetycznych tak aby spełnić wymagania najszerszego grona odbiorców. Stale edukujemy potencjalnych klientów pod kątem optymalizacji kosztów energii elektrycznej i cieplnej.