Zadzwoń: 885 031 887

Kariera Strefa Agenta

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Krok w stronę samowystarczalności

Fotowoltaika w Twojej firmie

Skorzystaj z bezpłatnych pomiarów. Umów się z doradcą, to nic nie kosztuje!

Nasz doradzca przyjedzie do Ciebie oceni położenie budynku, zużycie energii i powie Ci jaka konfiguracja sprzętu będzie dla ciebie najzyskowniejsza.

  Słoneczna przyszłość Twojej firmy

  Jako przedsiębiorca na pewno zabiegasz o to, by Twoja firma była rentowna. I odnawialne źródła energii mogą Ci w tym pomóc! Nie da się ukryć, że koszty zużycia energii elektrycznej to jeden z większych wydatków ponoszonych przez podmioty gospodarcze, a ceny za prąd stale rosną. Co za tym idzie, rosną też koszty stałe w firmie, co wpływa zarówno na dochodowość firmy, jak i jej możliwości konkurencyjne na rynku.

   

  Fotowoltaika pozwoli Ci więc na zachowanie niezależności energetycznej, chroniąc przed podwyżkami i długofalowo wpływając na rentowność firmy, ale to nie jedyny zysk!

   

  Dzięki fotowoltaice Twoja firma zyska wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa, które podejmuje działania proekologiczne i przyczynia się do ochrony środowiska. Fotowoltaika bezpośrednio zmniejsza emisję CO2 i poziom innych zanieczyszczeń płynących z powietrza, dzięki czemu możesz cieszyć się czystszym powietrzem i reputacją odpowiedzialnego społecznie przedsiębiorstwa.

   

  Dlatego fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy!

  Oddychaj czystym powietrzem i ciesz się darmową energią w Twojej firmie!

  Twoja firma w najwyższej jakości

  Jesteśmy liderem na rynku fotowoltaicznym w Polsce i dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy branżę od podszewki. Gdy pojawiają się więc nowe rozwiązania – wiemy o nich pierwsi, bo dbamy o to, by nasi klienci mieli dostęp do najwyższej jakości technologii. Współpracujemy z najlepszymi producentami systemów montażowych, falowników i modułów.

   

  Szybki rozwój branży fotowoltaicznej sprawia, że na rynku pojawiają się coraz bardziej innowacyjne rozwiązania a my trzymamy rękę na pulsie. Możesz mieć więc pewność, że wybierając Nasz Prąd, wybierasz najbardziej nowoczesną instalację fotowoltaiczną w najwyższej jakości i na najwyższym poziomie.

  Twoje korzyści z inwestycji w fotowoltaikę

  Darmowy prąd ze słońca

  Korzystaj z odnawialnych źródeł energii i zapomnij o przerwach w dostawie prądu!

  Oszczędności

  Przestań płacić za prąd i zwiększ rentowność swojej firmy!

  Czyste powietrze

  Zacznij oddychać czystym powietrzem, przyczyniając się do zmniejszenia emisji CO2 i zyskaj reputację proekologicznego przedsiębiorstwa.

  Bezawaryjny prąd

  Ciesz się ciepłem w swojej firmie bez usterek i awarii - bo słońce ich nie miewa!

  Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiaj z naszym doradcą!

  Na bezpłatnym spotkaniu doświadczony doradca odpowie na wszelkie Twoje pytania dotyczące instalacji fotowoltaicznej, rozwieje ewentualne wątpliwości i sprawdzi, jaki rodzaj paneli fotowoltaicznych najlepiej spełni Twoje potrzeby!
  Tak, chcę wiedzieć więcej
  Specjalista ds. fotowoltaiki - Nasz Prąd S.A.