Twoja kariera w Nasz Prąd S.A.

Współpraca

Gdy rozwijasz się Ty, rozwija się Nasz Prąd S.A.

Rozpoczęcie współpracy

Gratulacje - pomyślna rozmowa rekrutacyjna już za Tobą, a my zatrudniamy tylko najlepszych. Witaj w ekipie!

Czas na wdrożenie

Początki nowej pracy zawsze są pełne pytań i poznawania nowych procedur, obowiązków i osób. O nic się nie martw, przeprowadzimy Cię z uśmiechem przez cały proces i szybko odnajdziesz się w naszej firmie!

Nowe kompetencje

Wierzymy, że gdy rozwijają się nasi pracownicy, rozwija się cała firma. Dlatego znajdziesz u nas możliwość zdobycia nowych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności, a także poszerzenia dotychczasowej wiedzy.

Awans

W zależności od chęci i potencjału, możesz rozwijać się i awansować w działach: sprzedaży, administracji, zarządzania lub na stanowiskach technicznych.

Aktualne oferty współpracy z naszą firmą

  • Rozpocznij współpracę w dynamicznym zespole! Zmień świat na ECO i czuj się dowartościowany w przyjaznym otoczeniu firmy Nasz Prąd. Wysokie zarobki i konkurencyjne ceny instalacji pozwolą Ci szybko zrealizować swoje cele i marzenia.

      Pomagamy we wdrożeniach od samego początku tzn.:

    • Przeszkalamy w zakresie technicznych aspektów paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła w jasny i przyswajalny sposób,
    • Ustalamy razem z Tobą strategię działa, która pozwoli Ci przedstawić produkt w atrakcyjny i przekonujący sposób,
    • Dajemy dostęp do narzędzi internetowych i materiałów marketingowych, które pomogą Ci w co dziennym działaniu,
    • Organizujemy szkolenia techniczne, jak i wdrożeniowe w terenie.
      Wymagamy:

    • Dyspozycyjności,
    • Chęci działania i ustalonego celu,
    • Komunikatywności.

    Aplikuj już dziś do Nas i dołącz do najlepszych

  • Zapytanie ofertowe

    Energia drożeje i nic nie wskazuje na to aby było taniej. Mamy ogromne doświadczenie w montażu dużych instalacji fotowoltaicznych, jak i pomp ciepła. Jeśli chcesz zaoszczędzić i zainwestować swoje pieniądze w niezależność Twojej firmy zostaw wiadomość, a zajmiemy się Twoją sprawą najszybciej, jak to możliwe.

    Współpraca

    Nasza firma, Nasz Prąd, jest liderem niezawodności montażu paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Chcielibyśmy zaproponować Tobie współpracę w zakresie sprzedaży naszych produktów. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości produktów i profesjonalnego wsparcia technicznego. Może organizujesz w swoim otoczeniu różne spotkania, na których można by przedstawić Nasz Prąd lub posiadasz bazę klientów, którzy również byliby zainteresowaniami rozwiązaniami z zakresu OZE.

    Jeśli widzisz jakąkolwiek przestrzeń, na której wspólnie możemy skorzystać, zostaw wiadomość.

    Kontakt

  • Panele Fotowoltaiczne

    Jeśli szukasz sposobu na oszczędzanie na rachunkach za prąd i jednocześnie chcesz dbać o środowisko, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

    Firma Nasz Prąd oferuje wysokiej jakości panele fotowoltaiczne, które pozwolą Ci cieszyć się darmową i ekologiczną energią słoneczną. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że Twoje rachunki za prąd będą niższe, a jednocześnie będziesz mógł wspierać rozwój OZE.

    Nasze panele fotowoltaiczne cechują się wysoką wydajnością i niezawodnością, a także łatwością w instalacji i użytkowaniu. Oferujemy także profesjonalne wsparcie i doradztwo, aby pomóc Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb.

    Cechujemy się solidnością montaży i możliwością przedłużenia gwarancji.

    Nie zwlekaj i już dziś bądź niezależny! [Zapytaj]

    Pompy Ciepła

    Nasza firma, Nasz Prąd, jest liderem na rynku w dostarczaniu niezawodnych i ekologicznych rozwiązań grzewczych. Chcielibyśmy zaproponować Ci nasze najlepsze pompy ciepła, które zapewnią Ci komfort cieplny w Twoim domu przez wiele lat.

    Nasze pompy ciepła są w pełni zautomatyzowane i łatwe w obsłudze, a ich niezawodność została potwierdzona przez setki zadowolonych klientów. Ponadto, dzięki naszym pompom ciepła możesz zaoszczędzić nawet do 60% na rachunkach za ogrzewanie, co przekłada się na realne korzyści dla Twojego budżetu.

    Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pompy ciepła, zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem sprzedaży. Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego domu i dostarczą Ci wszystkich potrzebnych informacji.

    Nie czekaj dłużej i wybierz ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie z firmą Nasz Prąd.

    Kontakt

  • Nasza firma, Nasz Prąd, jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w dostarczaniu niezawodnych i ekologicznych rozwiązań grzewczych. Obecnie poszukujemy energicznej i ambitnej osoby do naszego biura, która dołączy do naszego zespołu w roli:

    Pracownik biurowy

      Opis stanowiska:

    • Wsparcie działu sprzedaży w codziennych czynnościach administracyjnych
    • Kompletowanie umów dla klientów
    • Koordynacja działań sprzedażowych
    • Współpraca z działem technicznym i logistycznym
      Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze,
    • Zdolności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole
      Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
    • Możliwość rozwoju i awansu w ramach naszej firmy
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i aplikuj do Nas

Dlaczego warto z nami pracować?

Nowoczesne miejsce pracy

Ciągły rozwój zawodowy

Elastyczne formy zatrudnienia

Praca w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu

Polska firma godna zaufania

Przyjazna atmosfera w pracy

Stałe wyzwania zawodowe

Już teraz aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV!

    Wgraj swoje CV (.pdf)

    Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!