Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Skorzystaj z niej i pożegnaj się z wysokimi rachunkami za ogrzewanie

Pompy Ciepła Wałbrzych

Pełna niezależność energetyczna? Instalacja pompy ciepła Ci w tym pomoże!

Dla użytkowników aktualnie stosowanych metod ocieplania budynków, rok w rok zima staje się coraz droższa w zakresie zapewnienia odpowiedniej temperatury wewnątrz domu. Wysokie ceny za opał i energię cieplną oraz wydłużany regularnie sezon grzewczy powoduje, że rachunki za takie usługi stale rosną. Masz już tego dosyć? Instalacja pompy ciepła może się okazać rozwiązaniem, jakie skutecznie wyeliminuje Twój problem. Potwierdzają to statystyki dla miasta Wałbrzych. Aż ok. 70% wykorzystywania energii odnawialnej oraz ok. 30% zredukowanych substancji o stricte szkodliwym charakterze sprawia, że pompa ciepła staje się w takich przypadkach oczywistym wyborem.

Najlepsza oferta na montaż pompy ciepła w Wałbrzychu czeka na Ciebie tutaj

Sprawdzając zakres naszej oferty możesz zauważyć, że w firmie Nasz Prąd pompa ciepła to nie tylko aspekt techniczny i stuprocentowo niezawodna praca. To również dbanie o estetykę dla tego typu rozwiązań. Doskonale wiemy, jak powinna wyglądać profesjonalna instalacja pompy ciepła. Zarówno jednostki zewnętrzne, jak i wewnętrzne proponowanych przez nas komponentów nie będą szpecić otoczenia, a dodatkowy osprzęt zostanie dyskretnie umieszczony w najlepszym do tego miejscu. Zamawiając montaż pompy ciepła w mieście Wałbrzych możesz więc mieć pewność, że współpracujesz z wykwalifikowanymi ekspertami, dbającymi dosłownie o każdy aspekt realizacji zamówienia. Gwarantujemy – będzie ona błyskawiczna! W zdecydowanej większości przypadków Klientów z miasta Wałbrzych kompleksowo obsługujemy w ciągu 14 dni od podpisania umowy!

Instalacja pompy ciepła – Wałbrzych

Pomożemy Ci zniwelować rachunki za ogrzewanie domu
Przygotowaliśmy dla Ciebie konsultację za 0 zł!

Pompa ciepła od znanego producenta, czyli płać mniej za ogrzewanie

Jesteśmy doświadczonym liderem branży. Specjalnie dla mieszkańców miasta Wałbrzych i okolic przygotowaliśmy ofertę, jaka została wypełniona produktami od renomowanych producentów. Dla Ciebie to gwarancja, że wybrana pompa ciepła okaże się niezawodna i rzeczywiście będzie w stanie wpłynąć na minimalizację aktualnych rachunków za ogrzewanie bądź ciepłą wodę. Dotychczas obsługiwani przez nas Klienci chwalą się wydatkami mniejszymi o nawet o kilkadziesiąt %. Co więcej, dobrej klasy pompy ciepła chronią środowisko i umożliwiają wydajną pracę również latem, kiedy zachodzi potrzeba ochłodzenia pomieszczeń. Już teraz zachęcamy Cię do odbycia darmowych konsultacji, gdzie pokażemy wszystkie praktyczne zalety pomp ciepła marek, takich jak LG czy chociażby Fujitsu Atlantic. Spotkanie nic nie kosztuje, a możesz zaoszczędzić masę pieniędzy, marnotrawionych na coraz to droższe systemy grzewcze. Potrzebujesz jeszcze więcej informacji na temat korzyści montażu energooszczędnych technologii? Zapraszamy!

LG THERMA V

W Therma V Split jednostki wewnętrzna i zewnętrzna są odseparowane. Te dwa komponenty połączone są czynnikiem chłodniczym. Elementy po stronie wodnej takie jak płytowy wymiennik ciepła, naczynie wzbiorcze czy pompa wody znajdują się w jednostce wewnętrznej. Ponadto, wszystkie przewody wodne związane z ogrzewaniem znajdują się wewnątrz budynku dzięki czemu ryzyko zamarznięcia wody jest zminimalizowane w odniesieniu do warunków zewnętrznych.

Fujitsu Atlantic

Moduł zewnętrzny składa się z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie. Automatyka sterująca jego pracą (VPAM) umożliwia płynną pracę sprężarki z wykorzystaniem 10-stopniowego systemu modulacji mocy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 41 dB (model 5 kW , 6 kW ). Moduł wewnętrzny składa się ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy  do 6 kW. Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia.

To jest doskonały moment, żeby dołączyć do grona naszych klientów, którzy cieszą się już oszczędnością i wydajnością pomp ciepła.

Najważniejsze zalety pomp ciepła

Energooszczędność

Pompy ciepła są efektywne energetycznie, ponieważ korzystają z energii z otoczenia (powietrza, wody gruntowej lub gleby) do przekazywania ciepła do wnętrza budynku. W porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, pompy ciepła mogą dostarczyć więcej energii cieplnej przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej. To przyczynia się do obniżenia rachunków za energię.

Wszechstronność:

Pompy ciepła mogą pełnić funkcję zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Mogą działać w trybie grzewczym w okresie zimowym i w trybie chłodzenia w okresie letnim, co sprawia, że są wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych warunków klimatycznych.

Długoterminowe oszczędności finansowe:

Mimo że koszty instalacji pomp ciepła mogą być wyższe niż niektórych tradycyjnych systemów grzewczych, długoterminowe oszczędności mogą przewyższyć początkowe koszty. Wyższa efektywność energetyczna pompy ciepła przekłada się na niższe rachunki za energię, co może sprawić, że inwestycja w tego rodzaju system stanie się opłacalna w perspektywie czasu.

Łagodzenie wpływu na środowisko

Pompy ciepła są bardziej przyjazne dla środowiska niż niektóre tradycyjne systemy grzewcze, ponieważ wykorzystują odnawialne źródła energii, takie jak energia cieplna zawarta w powietrzu czy wodzie gruntowej. W rezultacie emitują mniej gazów cieplarnianych i innych substancji zanieczyszczających atmosferę.

FAQ

Pompa ciepła Wałbrzych – Najczęściej zadawane pytania

To absolutnie zrozumiałe, że masz wiele pytań dotyczących pomp ciepła przed podjęciem decyzji o takiej inwestycji. Z przyjemnością na nie odpowiemy, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Zacznijmy od pytań, które pojawiają się najczęściej:

  • Jakie dokładnie koszty zminimalizuje dla mnie pompa ciepła?

    Mowa tutaj przede wszystkim o znaczącym niwelowaniu kosztów komina, instalacji gazowej czy kotłowni oraz magazynów opału. Wybierając montaż pompy ciepła zamiast tradycyjnych metod na ogrzewanie, stajesz się całkowicie niezależny energetycznie i nie martwisz się o kolejne podwyżki cen rachunków za tego typu usługi.

  • Czy instalacja pompy ciepła w mieście Wałbrzych obejmuje gwarancję realizacji?

    Tak. Nasza firma kompleksowo podchodzi do każdej realizacji. Oferujemy Klientom gwarancję pięcioletnią premium oraz ubezpieczenie OC aż do kwoty 5 000 000 PLN. Dodatkowo pomagamy w otrzymaniu dotacji na montaż pompy ciepła w mieście Wałbrzych i najbliższych okolicach!

Specjalista ds. pomp ciepła

Pompy ciepła - Wałbrzych

Skonfiguruję dla Ciebie instalację dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb i będę towarzyszył Ci na każdym etapie realizacji projektu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw wiadomość. Dopasujemy instalacje indywidualnie do Twoich potrzeb i będziemy towarzyszyć Ich na każdym etapie procesu.