Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Skorzystaj z niej i pożegnaj się z wysokimi rachunkami za ogrzewanie

Fotowoltaika Zielona Góra

Fotowoltaika, czyli gigantyczna oszczędność na rachunkach za prąd

Zainteresowanie panelami fotowoltaicznymi w mieście Zielona Góra rośnie praktycznie z roku na rok. Nie możemy przejść obok tego zupełnie obojętnie i jako doświadczeni specjaliści już teraz chcemy zaprezentować Ci najlepszą ofertę na tego typu rozwiązanie. Zwłaszcza, że fotowoltaika pomoże Ci wyraźnie ograniczyć rachunki z tytułu opłaty za prą. Energia pozyskiwana w ten sposób całkowicie zrewolucjonizowała branżę. Dobrej klasy instalacje fotowoltaiczne to dzisiaj korzyści nie tylko ekonomiczne, ale również i ekologiczne!

Niezależność elektryczna na wyciągnięcie ręki. Oto fotowoltaika i jej największe zalety

Zamieszkujesz miejscowość Zielona Góra i zastanawiasz się, czy instalacje fotowoltaiczne będą najlepszym wyborem w Twoim przypadku? Śpieszymy z odpowiedzią – zdecydowanie TAK! Tym bardziej, jeżeli planujesz na zawsze pożegnać się z wysokimi rachunkami od dostawców energii. Możesz produkować ją całkowicie samodzielnie i niezależnie od zmiennej sytuacji rynkowej. W zależności od wybranej mocy, fotowoltaika od firmy Nasz Prąd przyniesie Ci od 1500 zł do nawet 3000 zł oszczędności rocznie. Przeliczając to na inwestycje długoterminową, w Twoim portfelu zostanie nawet 30 000 zł po zaledwie 10 latach funkcjonowania paneli fotowoltaicznych. To jednak nie wszystko. Decydując się na rozwiązania od renomowanych producentów – a tylko takich Ci zaproponujemy – inwestujesz w niezawodne komponenty i przyczyniasz się do dbania o nasze środowisko. Fotowoltaika nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji do atmosfery!

Zamontuj panele fotowoltaiczne w mieście Zielona Góra.

Skorzystaj z pomocy naszego eksperta
Przygotowaliśmy dla Ciebie konsultację za 0 zł!

Mamy dla Ciebie najlepsze panele fotowoltaiczne na rynku

Doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań, jakie stawia przed nami miasto Zielona Góra. I to właśnie z myślą o najbardziej tych najbardziej wymagających Klientach, przygotowaliśmy ofertę na panele fotowoltaiczne wyłącznie od renomowanych producentów. Proponujemy instalacje LONGi oraz SunLink, jakie charakteryzują się najlepszymi możliwymi parametrami oraz niezawodnością codziennej pracy nawet przez 25 kolejnych lat. Taką gwarancję zapewnia bezpośredni producent, więc fotowoltaika od firmy Nasz Prąd będzie stanowić bezpieczne rozwiązanie na długie lata. Z korzyści tej metody pozyskiwania energii elektrycznej będziesz się cieszyć Ty i następne pokolenia Twojej rodziny. Zgłoś się do nas, a pokażemy Ci jak fotowoltaika zrewolucjonizuje dotychczasowe funkcjonowanie domowników. Pomożemy również dobrać najlepsze moduły do Twojego budynku.

Panele LONGi

LONGi Solar to jedna z najpopularniejszych marek modułów fotowoltaicznych w Polsce i na świecie. Z urządzeń tego producenta korzysta większość instalatorów na rynku. W 2020 roku producent sprzedał moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy 24,53 GW – stał się pierwszą firmą, która przekroczyła granicę sprzedaży 20 GW. LONGi Solar od ponad 5 lat widnieje w zestawieniu TIER 1, obejmującym najstabilniejsze i najbardziej godne zaufania firmy zajmujące się produkcją modułów PV. W 2020 roku firma LONGi Solar otrzymała wyróżnienie TOP Performer cykli termicznych, wilgotności i temperatury, obciążeń dynamicznych oraz efektu PID.

Posiadacze paneli fotowoltaicznych wiedzą, że utrzymanie i dogląd instalacji nie wymagają dużego wysiłku. Produkcja i przesyłanie energii są w pełni zautomatyzowane. Falownik wchodzący w skład instalacji jest w stanie powiadomić użytkownika w razie zaistnienie niestandardowej pracy. Dodatkowo, odpowiednie nachylenie sprawia, że za mycie paneli odpowiada deszcz! Wyjątek stanowią silniejsze zabrudzenia jednak w tym wypadku można wyczyścić moduły samodzielnie.

Gwarancja na materiały: 12 lat

Panele SunLink

SunLink PV posiada 16-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej sprawności ogniw i modułów fotowoltaicznych. Ich rodukty i rozwiązania są w ponad 40 krajach na całym świecie, a w Polsce obecni są już od ponad 10 lat. Producent udziela 25-letniej gwarancji produktu na materiały i jakość wykonania.

To jest doskonały moment, żeby dołączyć do grona naszych klientów, którzy cieszą się już oszczędnością i wydajnością pomp ciepła.

Najważniejsze zalety paneli fotowoltaicznych

Odnawialne źródło energii

Panele fotowoltaiczne korzystają z energii słonecznej, która jest odnawialnym źródłem energii. Słońce jest dostępne przez większość czasu, a energia słoneczna jest praktycznie nieograniczona. Korzystanie z paneli fotowoltaicznych pomaga ograniczyć zależność od tradycyjnych źródeł energii, które często opierają się na paliwach kopalnych.

Niska emisja gazów cieplarnianych

Produkcja energii elektrycznej przy użyciu paneli fotowoltaicznych generuje znacznie mniejszą ilość gazów cieplarnianych w porównaniu do tradycyjnych metod, takich jak spalanie paliw kopalnych. Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla przyczynia się do ochrony środowiska, redukcji efektu cieplarnianego i walki ze zmianami klimatycznymi.

Niskie koszty eksploatacji

Po zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych koszty ich eksploatacji są stosunkowo niskie. Systemy fotowoltaiczne mają długi okres eksploatacji, wymagają jedynie minimalnej konserwacji i nie generują dodatkowych kosztów paliw czy emisji gazów cieplarnianych w trakcie użytkowania.

Uniezależnienie energetyczne

Posiadanie własnego źródła energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych pozwala na pewne uniezależnienie się od tradycyjnych dostawców energii. W przypadku instalacji domowej, nadmiar wyprodukowanej energii może być skierowany do sieci elektroenergetycznej, a w niektórych przypadkach można otrzymać zwrot za nadwyżkę wytworzonej energii.

FAQ

Fotowoltaika Zielona Góra – Najczęściej zadawane pytania

To absolutnie zrozumiałe, że masz wiele pytań dotyczących pomp ciepła przed podjęciem decyzji o takiej inwestycji. Z przyjemnością na nie odpowiemy, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Zacznijmy od pytań, które pojawiają się najczęściej:

  • Czy fotowoltaika rzeczywiście jest darmowa?

    Panele fotowoltaiczne rzeczywiście nie wymaga od Ciebie comiesięcznego inwestowania. To dzięki pozyskiwaniu energii prosto ze słońca. Należy ona do odnawialnych źródeł energii, więc masz do niej praktycznie nieograniczony dostęp. Jedynym kosztem będzie montaż instalacji, natomiast on zwraca się już po kilku latach wykorzystywania tego typu metody.

  • Czy instalacje fotowoltaiczne są rozwiązaniem całorocznym?

    Zdecydowanie tak! Fotowoltaika działa przez cały rok, jednakże ilość wyprodukowanej energii jest zależna od sezonu. Nadwyżki wygenerowane przez panele fotowoltaiczne latem zostaną użyte w miesiącach, gdzie energia słoneczna jest zdecydowanie mniejsza.

Specjalista ds. pomp ciepła

Fotowoltaika - Zielona Góra

Skonfiguruję dla Ciebie instalację dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb i będę towarzyszył Ci na każdym etapie realizacji projektu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw wiadomość. Dopasujemy instalacje indywidualnie do Twoich potrzeb i będziemy towarzyszyć Ich na każdym etapie procesu.