Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Sprawdzony sposób na obniżenie rachunków za ogrzewanie budynków

Pompy Ciepła Jelenia Góra

Masz dość wysokich rachunków za ogrzewanie? Pompa ciepła rozwiąże Twój problem

Koszty eksploatacyjne tradycyjnych metod ocieplania budynków stale rosną. To zjawisko, które utrzymuje się od wielu lat i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie w tym temacie miało się coś zmienić. Coroczne podwyżki sprawiają, że rachunki za ogrzewanie zaczynają poważnie obciążać budżety domowe mieszkańców miasta Jelenia Góra i najbliższych okolic. Pochodzisz z tej okolicy? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę! Montaż pomp ciepła od renomowanych producentów pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent w porównaniu z aktualnymi wydatkami na tego typu usługi.

Nowoczesna pompa ciepła to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie

Rekomendowane przez firmę Nasz Prąd pompy ciepła powstały z myślą o zredukowaniu wysokości opłat za ogrzewanie budynków oraz z uwzględnieniem dbałości o otaczające nas środowisko. Jeżeli brać pod uwagę właśnie te dwa aspekty, dobrej klasy pompa ciepła wypada zdecydowanie lepiej od aktualnie wykorzystywanych metod na ogrzewanie pomieszczeń. Co więcej, stanowi ona też pomoc w przygotowaniu ciepłej wody użytkowej, a energooszczędne komponenty zamontujesz zarówno w nowoczesnych, jak i modernizowanych już budynkach. Każdemu partnerowi biznesowemu z miasta Jelenia Góra polecamy profesjonalny montaż pomp ciepła, dzięki któremu zoptymalizujesz proces ogrzewania, chłodzenia oraz wentylacji budynków i uzyskasz pełną niezależność energetyczną. W dobie regularnie wzrastających rachunków, jest to rozwiązanie na wagę przysłowiowego złota.

Pompa ciepła – Jelenia Góra

Zminimalizuj swoje rachunki za ogrzewanie i zdobądź więcej informacji na darmowym spotkaniu.
Kliknij i zapisz się na darmową konsultację!

Dlaczego montaż pomp ciepła warto zlecić firmie Nasz Prąd?

Doskonale znamy reprezentowaną przez nas branżę oraz wiemy wszystko o Twoich oczekiwaniach względem rozwiązań, takich jak pompa ciepła. To właśnie dzięki tym czynnikom możesz zaufać firmie Nasz Prąd i powierzyć nam modernizację dotychczasowego systemu ogrzewania budynków. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie ofertę, która zadowoli Cię i finansowo i jakościowo. Pompa ciepła od renomowanego producenta dla Klientów z miasta Jelenia Góra stanowi pewnego rodzaju odpowiedź na plany Unii Europejskiej oraz zmiany w podejściu do ekologicznego i ekonomicznego wykorzystywania naturalnych dóbr. Polska na tym polu ma wiele do poprawy, ale możesz zacząć drogę ku oszczędnościom już teraz. Umów się na całkowicie darmową konsultację, podczas której zaprezentujemy Ci wszystkie korzyści płynące z montażu niezawodnych pomp ciepła. Nowoczesne źródła ogrzewania to przyszłość, natomiast nie musisz czekać kilkudziesięciu lat, aby zminimalizować rachunki za tego typu usługę o kilkadziesiąt procent w stosunku do aktualnych wydatków.

LG THERMA V

W Therma V Split jednostki wewnętrzna i zewnętrzna są odseparowane. Te dwa komponenty połączone są czynnikiem chłodniczym. Elementy po stronie wodnej takie jak płytowy wymiennik ciepła, naczynie wzbiorcze czy pompa wody znajdują się w jednostce wewnętrznej. Ponadto, wszystkie przewody wodne związane z ogrzewaniem znajdują się wewnątrz budynku dzięki czemu ryzyko zamarznięcia wody jest zminimalizowane w odniesieniu do warunków zewnętrznych.

Fujitsu Atlantic

Moduł zewnętrzny składa się z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie. Automatyka sterująca jego pracą (VPAM) umożliwia płynną pracę sprężarki z wykorzystaniem 10-stopniowego systemu modulacji mocy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 41 dB (model 5 kW , 6 kW ). Moduł wewnętrzny składa się ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy  do 6 kW. Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia.

To jest doskonały moment, żeby dołączyć do grona naszych klientów, którzy cieszą się już oszczędnością i wydajnością pomp ciepła.

Najważniejsze zalety pomp ciepła

Energooszczędność

Pompy ciepła są efektywne energetycznie, ponieważ korzystają z energii z otoczenia (powietrza, wody gruntowej lub gleby) do przekazywania ciepła do wnętrza budynku. W porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, pompy ciepła mogą dostarczyć więcej energii cieplnej przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej. To przyczynia się do obniżenia rachunków za energię.

Wszechstronność:

Pompy ciepła mogą pełnić funkcję zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Mogą działać w trybie grzewczym w okresie zimowym i w trybie chłodzenia w okresie letnim, co sprawia, że są wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych warunków klimatycznych.

Długoterminowe oszczędności finansowe:

Mimo że koszty instalacji pomp ciepła mogą być wyższe niż niektórych tradycyjnych systemów grzewczych, długoterminowe oszczędności mogą przewyższyć początkowe koszty. Wyższa efektywność energetyczna pompy ciepła przekłada się na niższe rachunki za energię, co może sprawić, że inwestycja w tego rodzaju system stanie się opłacalna w perspektywie czasu.

Łagodzenie wpływu na środowisko

Pompy ciepła są bardziej przyjazne dla środowiska niż niektóre tradycyjne systemy grzewcze, ponieważ wykorzystują odnawialne źródła energii, takie jak energia cieplna zawarta w powietrzu czy wodzie gruntowej. W rezultacie emitują mniej gazów cieplarnianych i innych substancji zanieczyszczających atmosferę.

FAQ

Pompa ciepła Jelenia Góra – Najczęściej zadawane pytania

To absolutnie zrozumiałe, że masz wiele pytań dotyczących pomp ciepła przed podjęciem decyzji o takiej inwestycji. Z przyjemnością na nie odpowiemy, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Zacznijmy od pytań, które pojawiają się najczęściej:

  • Co to znaczy pompa ciepła od renomowanego producenta? Jakie to są modele?

    Jako doświadczeni eksperci, w tworzeniu naszej oferty na pompy ciepła uwzględniliśmy wyłącznie sprawdzone rozwiązania od niezawodnych marek. Godnym polecenia wyborem jest pompa ciepła LG Therma V bądź Fujitsu Atlantic. Znajdziesz je w propozycji biznesowej, przygotowanej dla mieszkańców miasta Jelenia Góra. Zapraszamy.

  • Czy montaż pomp ciepła oferujecie wyłącznie w mieście Jelenia Góra?

    Realizacje firmy Nasz Prąd wykonywane są na terenie całego kraju. Jednak jeżeli pochodzisz z miasta Jelenia Góra lub okolic, zgłoś się do nas po indywidualną ofertę na montaż pomp ciepła. Do obsłużenia Klientów z Twojej miejscowości podchodzimy z wysokim profesjonalizmem, biorąc pod uwagę szereg czynników konsumenckich. Dzięki temu masz pewność, że propozycja od firmy Nasz Prąd będzie konkurencyjna i dopracowana pod każdym względem.

Specjalista ds. pomp ciepła

Pompy ciepła - Jelenia Góra

Skonfiguruję dla Ciebie instalację dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb i będę towarzyszył Ci na każdym etapie realizacji projektu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw wiadomość. Dopasujemy instalacje indywidualnie do Twoich potrzeb i będziemy towarzyszyć Ich na każdym etapie procesu.