Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Skorzystaj i pożegnaj się z wysokimi rachunkami za ogrzewanie

Pompy Ciepła Zielona Góra

Masz dość wysokich rachunków za ogrzewanie? Pompa ciepła rozwiąże Twój problem

Szukając nowoczesnego i energooszczędnego sposobu na ogrzanie domu, po prostu nie możesz przejść obojętnie obok pomp ciepła. Ich montaż to już absolutny standard na zachodzie Europy i powoli wkracza on do Polski. Również Zielona Góra coraz częściej wykorzystuje takie metody, dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zobacz, że niezawodna pompa ciepła od zaufanego producenta przyniesie Ci masę korzyści finansowych, jednocześnie przykładając się do pełnej ochrony otaczającego nas środowiska. Pozwól firmie Nasz Prąd zmodernizować ogrzewanie w Twoim budynku i odetchnij z ulgą od stale rosnących rachunków.

Montaż pomp ciepła zminimalizuje rachunki za ogrzewanie o kilkadziesiąt procent

A każdą oszczędność w tym aspekcie należy uznać za niezwykle cenną. Zwłaszcza, że niezawodna pompa ciepła stanowi swego rodzaju odpowiedź na rosnące rachunki za ogrzewanie w Polsce. Już kilka ostatnich lat pokazało, że podwyżki mogą znacząco wpływać na budżety domowe, a nic nie wskazuje na to, aby w perspektywie kilkunastu kolejnych miesięcy miało się coś zmienić. Chyba, że już teraz zdecydujesz się na profesjonalny montaż pomp ciepła. Całościowo taka inwestycja wypada zdecydowanie korzystniej pod względem finansów w porównaniu z aktualnymi metodami na ogrzewanie budynków. Dodatkowo, pompa ciepła charakteryzuje się wydajną pracą oraz pełną ekologią. Wykorzystywanie dobrodziejstw natury sprawia, że Twoje ogrzewanie w żaden sposób nie wpływa na zanieczyszczenia otaczającego nas środowiska. A musisz wiedzieć, że taka pompa zatroszczy się o Ciebie i Twoich domowników nie tylko w sezonie grzewczym, ale również latem, kiedy zachodzi potrzeba ochłodzenia kluczowych pomieszczeń w budynku.

Pompa ciepła – Zielona Góra

Zapisz się na bezpłatne spotkanie ofertowe
Darmowa konsultacja czeka!

Zainteresował Cię montaż pomp ciepła? Zleć to zadanie naszej firmie!

Od kilku lat Polska jest jednym z wiodących państw pod względem ilości sprzedanych pomp ciepła w Europie. Tego typu nowoczesne rozwiązania docierają nie tylko do największych miast, ale także do tych nieco mniejszych miejscowości, do jakich zalicza się Zielona Góra. Pochodzisz właśnie z tych okolic i planujesz całkowicie zmodyfikować dotychczasowy sposób ogrzewania domu? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Właśnie znajdujesz się na stronie, gdzie znajdziesz idealną pod każdym względem ofertę na montaż pomp ciepła. Jako niekwestionowany lider branży, posiadamy możliwość instalacji komponentów od renomowanych producentów. Dodatkowo gwarantujemy wysokie ubezpieczenie OC realizacji, aż 15 lat gwarancji niezawodności oraz szybką finalizację zlecenia. Potrzebujesz więcej korzyści? Pompa ciepła dla miasta Zielona Góra może być również objęta programem dotacji. Pomożemy Ci uzyskać takie wsparcie finansowe!

LG THERMA V

W Therma V Split jednostki wewnętrzna i zewnętrzna są odseparowane. Te dwa komponenty połączone są czynnikiem chłodniczym. Elementy po stronie wodnej takie jak płytowy wymiennik ciepła, naczynie wzbiorcze czy pompa wody znajdują się w jednostce wewnętrznej. Ponadto, wszystkie przewody wodne związane z ogrzewaniem znajdują się wewnątrz budynku dzięki czemu ryzyko zamarznięcia wody jest zminimalizowane w odniesieniu do warunków zewnętrznych.

Fujitsu Atlantic

Moduł zewnętrzny składa się z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie. Automatyka sterująca jego pracą (VPAM) umożliwia płynną pracę sprężarki z wykorzystaniem 10-stopniowego systemu modulacji mocy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 41 dB (model 5 kW , 6 kW ). Moduł wewnętrzny składa się ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy  do 6 kW. Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia.

To jest doskonały moment, żeby dołączyć do grona naszych klientów, którzy cieszą się już oszczędnością i wydajnością pomp ciepła.

Najważniejsze zalety pomp ciepła

Energooszczędność

Pompy ciepła są efektywne energetycznie, ponieważ korzystają z energii z otoczenia (powietrza, wody gruntowej lub gleby) do przekazywania ciepła do wnętrza budynku. W porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, pompy ciepła mogą dostarczyć więcej energii cieplnej przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej. To przyczynia się do obniżenia rachunków za energię.

Wszechstronność:

Pompy ciepła mogą pełnić funkcję zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Mogą działać w trybie grzewczym w okresie zimowym i w trybie chłodzenia w okresie letnim, co sprawia, że są wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych warunków klimatycznych.

Długoterminowe oszczędności finansowe:

Mimo że koszty instalacji pomp ciepła mogą być wyższe niż niektórych tradycyjnych systemów grzewczych, długoterminowe oszczędności mogą przewyższyć początkowe koszty. Wyższa efektywność energetyczna pompy ciepła przekłada się na niższe rachunki za energię, co może sprawić, że inwestycja w tego rodzaju system stanie się opłacalna w perspektywie czasu.

Łagodzenie wpływu na środowisko

Pompy ciepła są bardziej przyjazne dla środowiska niż niektóre tradycyjne systemy grzewcze, ponieważ wykorzystują odnawialne źródła energii, takie jak energia cieplna zawarta w powietrzu czy wodzie gruntowej. W rezultacie emitują mniej gazów cieplarnianych i innych substancji zanieczyszczających atmosferę.

FAQ

Pompa ciepła Zielona Góra – Najczęściej zadawane pytania

To absolutnie zrozumiałe, że masz wiele pytań dotyczących pomp ciepła przed podjęciem decyzji o takiej inwestycji. Z przyjemnością na nie odpowiemy, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Zacznijmy od pytań, które pojawiają się najczęściej:

  • Czy pompa ciepła od Nasz Prąd będzie dodatkowo ubezpieczona?

    Jako niekwestionowany lider branży na województwo lubuskie i resztę kraju możemy zapewnić Ci najlepszą ofertę. Ubezpieczenie OC realizacji oraz 15-letnia gwarancja również wchodzą w skład propozycji biznesowej od firmy Nasz Prąd. Twoja inwestycja jest więc z nami bezpieczna!

  • Mieszkam poza miastem Zielona Góra. Czy mogę skorzystać z Waszej oferty?

    Zdecydowanie tak! Firma Nasz Prąd swoją działalnością obejmuje nie tylko miejscowość Zielona Góra, ale również okolice miasta oraz całe województwo lubuskie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, podasz szczegółowy adres a resztą zajmą się doświadczeni eksperci. Zaufaj nam!

Specjalista ds. pomp ciepła

Pompy ciepła - Zielona Góra

Skonfiguruję dla Ciebie instalację dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb i będę towarzyszył Ci na każdym etapie realizacji projektu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw wiadomość. Dopasujemy instalacje indywidualnie do Twoich potrzeb i będziemy towarzyszyć Ich na każdym etapie procesu.