Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Zamów serwis pomp ciepła w mieście Wrocław

Serwis pomp ciepła

Regularny serwis pomp ciepła sprawi, że będą one działać przez wiele lat

Zminimalizowanie rachunków za ogrzewanie budynku nawet o 35-50%, ochrona otaczającego nas środowiska, cicha oraz niezawodna praca… Takie korzyści mogą przynieść Ci profesjonalne pompy ciepła, jeżeli będą regularnie weryfikowane przez doświadczonych specjalistów. Firma Nasz Prąd oferuje nie tylko sprzedaż i montaż, ale również i cykliczny serwis pomp ciepła na terenie miasta Wrocław oraz najbliższych okolic. Chcąc zachować wszystkie wcześniej wymienione pozytywne aspekty, po prostu musisz zadbać o wykonywanie regularnej kontroli instalacji. A jeżeli chcesz mieć pewność, że są one wykonywane zgodnie ze sztuką, postaw na ekspertów z firmy Nasz Prąd!

Sprawne pompy ciepła to gwarancja dużych oszczędności. Zamów serwis

Montaż profesjonalnych pomp ciepła w zdecydowanej większości przypadków podyktowany jest pobudkami stricte ekonomicznymi. Żeby takie rozwiązania faktycznie przekładały się na większe oszczędności, powinny być całkowicie sprawne każdego dnia. Nie możesz jednak polegać tylko na szczęściu i unikaniu podbramkowych sytuacji. Serwis pomp ciepła zagwarantuje Ci niezawodność nowoczesnych systemów grzewczych. Musisz robić go regularnie, aby nie dopuścić do ogromnej usterki, która dodatkowo obciąży Twój budżet domowy.

Zamów serwis pomp ciepła we Wrocławiu

Ciesz się niezawodną instalacją przez wiele lat
Zapisz się na darmową konsultację!

Dlaczego serwis pomp ciepła w firmie Nasz Prąd to najlepsze rozwiązanie?

Chcąc znaleźć odpowiedź na to pytanie, warto przyjrzeć się nieco bliżej naszemu doświadczeniu. Działając w szeroko rozumianej branży energetyki odnawialnej, od wielu lat jesteśmy w stanie nie tylko profesjonalnie doradzać i montować, ale również serwisować pompy ciepła. Na własne oczy obserwowaliśmy największe zmiany energetyczne na terenie miasta Wrocław oraz całego kraju. Jesteśmy więc kompetentni do tego, żeby kontrolować aktualny stan instalacji. Dzięki temu Ty otrzymujesz zapewnienie, że pracujący dla Twojego domu sprzęt nie zawiedzie Cię w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Oczywiście jeżeli wyjdziemy z założenia, że taki na awarię pompy ciepła w ogóle istnieje. Serwis to jednak nie tylko bieżące weryfikowanie poprawności działania. To również gwarancyjne bądź pogwarancyjne naprawy. Musisz wiedzieć, że na proponowane przez nas rozwiązania każdorazowo otrzymasz atrakcyjną gwarancję PREMIUM na aż 15 lat i wysokie ubezpieczenie do kwoty 5 000 000 złotych. A to sprawia, że nie musisz martwić się o wszelkiego rodzaju niedogodności ze strony pomp ciepła. Wystarczy, że po nas zadzwonisz.

LG THERMA V

W Therma V Split jednostki wewnętrzna i zewnętrzna są odseparowane. Te dwa komponenty połączone są czynnikiem chłodniczym. Elementy po stronie wodnej takie jak płytowy wymiennik ciepła, naczynie wzbiorcze czy pompa wody znajdują się w jednostce wewnętrznej. Ponadto, wszystkie przewody wodne związane z ogrzewaniem znajdują się wewnątrz budynku dzięki czemu ryzyko zamarznięcia wody jest zminimalizowane w odniesieniu do warunków zewnętrznych.

Fujitsu Atlantic

Moduł zewnętrzny składa się z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie. Automatyka sterująca jego pracą (VPAM) umożliwia płynną pracę sprężarki z wykorzystaniem 10-stopniowego systemu modulacji mocy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 41 dB (model 5 kW , 6 kW ). Moduł wewnętrzny składa się ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy  do 6 kW. Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia.

To jest doskonały moment, żeby dołączyć do grona naszych klientów, którzy cieszą się już oszczędnością i wydajnością pomp ciepła.

Najważniejsze zalety pomp ciepła

Energooszczędność

Pompy ciepła są efektywne energetycznie, ponieważ korzystają z energii z otoczenia (powietrza, wody gruntowej lub gleby) do przekazywania ciepła do wnętrza budynku. W porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, pompy ciepła mogą dostarczyć więcej energii cieplnej przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej. To przyczynia się do obniżenia rachunków za energię.

Wszechstronność:

Pompy ciepła mogą pełnić funkcję zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Mogą działać w trybie grzewczym w okresie zimowym i w trybie chłodzenia w okresie letnim, co sprawia, że są wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych warunków klimatycznych.

Długoterminowe oszczędności finansowe:

Mimo że koszty instalacji pomp ciepła mogą być wyższe niż niektórych tradycyjnych systemów grzewczych, długoterminowe oszczędności mogą przewyższyć początkowe koszty. Wyższa efektywność energetyczna pompy ciepła przekłada się na niższe rachunki za energię, co może sprawić, że inwestycja w tego rodzaju system stanie się opłacalna w perspektywie czasu.

Łagodzenie wpływu na środowisko

Pompy ciepła są bardziej przyjazne dla środowiska niż niektóre tradycyjne systemy grzewcze, ponieważ wykorzystują odnawialne źródła energii, takie jak energia cieplna zawarta w powietrzu czy wodzie gruntowej. W rezultacie emitują mniej gazów cieplarnianych i innych substancji zanieczyszczających atmosferę.

FAQ

Serwis pomp ciepła Wrocław – Najczęściej zadawane pytania

To absolutnie zrozumiałe, że masz wiele pytań dotyczących pomp ciepła przed podjęciem decyzji o takiej inwestycji. Z przyjemnością na nie odpowiemy, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Zacznijmy od pytań, które pojawiają się najczęściej:

Specjalista ds. pomp ciepła

Pompy ciepła - Zielona Góra

Skonfiguruję dla Ciebie instalację dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb i będę towarzyszył Ci na każdym etapie realizacji projektu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw wiadomość. Dopasujemy instalacje indywidualnie do Twoich potrzeb i będziemy towarzyszyć Ich na każdym etapie procesu.