Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Krok w stronę samowystarczalności

Fotowoltaika w Twojej firmie

Skorzystaj z bezpłatnych pomiarów. Umów się z doradcą, to nic nie kosztuje!

Nasz doradzca przyjedzie do Ciebie oceni położenie budynku, zużycie energii i powie Ci jaka konfiguracja sprzętu będzie dla ciebie najzyskowniejsza.

  Słoneczna przyszłość Twojej firmy

  Jako przedsiębiorca na pewno zabiegasz o to, by Twoja firma była rentowna. I odnawialne źródła energii mogą Ci w tym pomóc! Nie da się ukryć, że koszty zużycia energii elektrycznej to jeden z większych wydatków ponoszonych przez podmioty gospodarcze, a ceny za prąd stale rosną. Co za tym idzie, rosną też koszty stałe w firmie, co wpływa zarówno na dochodowość firmy, jak i jej możliwości konkurencyjne na rynku.

   

  Fotowoltaika pozwoli Ci więc na zachowanie niezależności energetycznej, chroniąc przed podwyżkami i długofalowo wpływając na rentowność firmy, ale to nie jedyny zysk!

   

  Dzięki fotowoltaice Twoja firma zyska wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa, które podejmuje działania proekologiczne i przyczynia się do ochrony środowiska. Fotowoltaika bezpośrednio zmniejsza emisję CO2 i poziom innych zanieczyszczeń płynących z powietrza, dzięki czemu możesz cieszyć się czystszym powietrzem i reputacją odpowiedzialnego społecznie przedsiębiorstwa.

   

  Dlatego fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy!

  Oddychaj czystym powietrzem i ciesz się darmową energią w Twojej firmie!

  Oferta

  Fotowoltaika

  Fotowoltaika dla firm to ogrom korzyści, jakie możesz zagwarantować swojej firmie. Miej kontrolę nad rachunkami – korzystaj z energii słonecznej. Uchroń swoją firmę przed podwyżkami cen prądu, Fotowoltaika pomoże Ci kontrolować dynamikę wzrostu cen. Zagwarantuj sobie czysty zysk z inwestycji. Instalacja fotowoltaiczna zwraca się w około 7 lat, po okresie zwrotu staje się znacznym zyskiem. Zainwestuj w ekologiczną energię przyszłości, spraw aby Twoja firma była niezależna od dostawców energii, wybierz rozwiązanie gwarantujące niezależność.

  Ulga inwestycyjna na fotowoltaikę może zostać rozliczona w ciągu 15 lat od zakończenia inwestycji.

  Oferowane przez nas panele słoneczne marki Longi są niezawodnym, wysokowydajnym produktem. Wysoka jakość gwarantuje długoletnie efektywne użytkowanie. Producent oferuje 12 lat gwarancji na produkt, oraz 25 lat gwarancji na liniową moc wyjściową.

  W portfolio naszych dokonań dla klienta biznesowego posiadamy wykonanie instalacji o mocy aż 500 Kw! Co przy obowiązujących cenach prądu przeniesie naszemu klientowi ok. 500 tys. zł oszczędności w ciągu roku.

  Dowiedz się więcej

  Pompy Ciepła

  Chciałbyś ogrzewać swoją firmę w ekonomiczny a zarazem ekologiczny sposób? – pompa ciepła to produkt, który spełni wszystkie potrzeby przedsiębiorstwa.

  Pomp ciepła charakteryzują się wysoką wydajnością ciepła. Twoja firma stanie się niezależna od dynamicznie zmieniających się cen paliw. Urządzenie to cechuje wysoki komfort użytkowania. Do pompy ciepła nie dokupuje się dodatkowych komponentów zewnętrznych jak w przypadku pieców, czy kotłów. Producenci, z którymi współpracujemy oferują niezawodnej klasy produkty, o wysokich parametrach, zapewniających komfort użytkowania, pięcioletnią gwarancję jakości i łatwość w obsłudze.

  Dowiedz się więcej

  Darmowa energia dla firmy

  Korzystaj z odnawialnych źródeł energii i zapomnij o przerwach w dostawie prądu!

  Oszczędności

  Przestań płacić kolosalne rachunki, zwiększ rentowność swojej firmy, uniezależnij działalność dzięki własnej eko-elektrowni

  Czyste powietrze

  Zacznij oddychać czystym powietrzem, przyczyniając się do zmniejszenia emisji CO2 i zyskaj reputację proekologicznego przedsiębiorstwa.

  Bezawaryjna energia

  Ciesz się ciepłem w swojej firmie bez usterek i awarii bo natura ich nie miewa!

  Zobacz nasze realizacje

  Dotacje

  Kolosalne podwyżki za prąd często decydowały o istnieniu przedsiębiorstwa. Wysokie rachunki to ogromny problem, w obliczu którego musieli stanąć właściciele firm oraz osoby prowadzące działalność rolniczą. Jedynym rozwiązaniem w obecnej sytuacji jest stosowanie energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań. Proponujemy produkty pierwszej klasy, a dodatkowo ze strony Państwa można liczyć na finansowanie inwestycji. Dla rolników przewidywane są minimum 4 programy, z których można uzyskać nawet do 60% zwrotów kosztów. Przedsiębiorstwa mogą korzystać z dotacji oraz domagać się zwrotu VAT. Nasi Przedstawiciele handlowi chętnie przedstawią możliwości obniżenia kosztów za instalację oraz wskażą w jaki sposób można uzyskać dofinansowanie. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą zastosowanie rozwiązania, które niesie ze sobą oszczędności będzie przyjemnością.
  • DLA KOGO:
   • Beneficjentami programu “Energia Plus” są przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z dnia 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców – wykonujący działalność gospodarczą.
   • W przypadku VAT Osoby prywatne oraz Przedsiębiorcy, którzy posiadają budynek służący zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych, a jedynie w niewielkim stopniu przeznaczony do prowadzenia działalności gospodarczej.
   WARUNKI:
   • Przedsięwzięć realizowanych w formule „project finance” obowiązuje wymóg udziału środków własnych beneficjenta w wysokości co najmniej 15% kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia wniesionego w postaci udziału kapitału zakładowego pokrytego wkładem pieniężnym.
   • Pożyczka może być udzielona na okres nie dłuższy niż 15 lat liczony od daty planowanej wypłaty pierwszej transzy. Ta forma wsparcia może być częściowo umorzona w wysokości do 10% wypłaconej kwoty pożyczki, lecz nie więcej niż 1 mln zł.
   • Przy udzielaniu pożyczki może być stosowana karencja w spłacie rat kapitałowych.
   KWOTA:
   • Dofinansowanie w IV edycji będzie udzielone w formie pożyczki (budżet na dotacje został wyczerpany w I i II turze). Budżet III edycji programu wynosi 566,931 mln złotych – w formie pożyczki.
   • Beneficjent w ramach programu może otrzymać pożyczkę od 0,5 mln zł do 500 mln zł – do 85% kosztów kwalifikowanych
   TERMINY:
   • Terminy naboru wniosków: 01.02.2023r. – 13.12.2024r. lub do wyczerpania alokacji środków.
   WNIOSEK:
   • Dokumenty można złożyć wyłącznie w wersji elektronicznej, przez Generator Wniosków o Dofinansowanie. By wysłać wniosek należy utworzyć konto i zalogować się na stronie internetowej NFOŚiGW, pod adresem http://gwd.nfosigw.gov.pl i wybrać odpowiedni program priorytetowy.
  • DLA KOGO:
   • Podmiotów gospodarczych
   • Czynnych podatników VAT, którym instalacja fotowoltaiczna posłuży do wykonywania czynności opodatkowanych.
   WARUNKI:
   Prawo do zwrotu VAT z fotowoltaiki, wynikające 86 ust. 1 ustawy o VAT. przysługuje, jeśli:
   • Przedsiębiorca otrzymał fakturę,
   • U sprzedawcy towaru lub usługi powstał obowiązek podatkowy,
   • Zakup będzie wykorzystywany do wykonywania czynności opodatkowanych.
   O ile instalacja fotowoltaiczna będzie produkować energię, niezbędną do prowadzenia działalności gospodarczej i realizowania zadań objętych podatkiem, firma może liczyć na zwrot VAT z fotowoltaiki
   ZAKRES PROGRAMU
   • Odliczenie kosztów uzyskania przychodów (wszelkiego rodzaju wydatki uzasadnione prowadzeniem działalności, które mają szansę realnie przyczynić się do osiągnięcia przychodów w danej firmie) m.in. zakup instalacji fotowoltaicznej
   TERMINY:
   • Brak informacji
   KWOTA:
   • W przypadku przedsiębiorstw naliczony podatek VAT od fotowoltaiki wynosi 23% i może zostać w całości odliczony od podatku należnego
   NIEZBĘDNE DOKUMENTY:
   • Faktura VAT
   WNIOSEK:
   • Odliczenie w zeznaniu podatkowym.

  Finansowanie

  Dla klienta biznesowego przygotowana została oferta leasingowa, która zawierana jest we współpracy z dwoma firmami: De Lage Landen – firma, które docelowo zajmuje się leasingami oraz pożyczkami leasingowymi oraz CLS (Credit Lease Service) – firma, która jest pośrednikiem i oferuje leasingi w Millenium, Santanderze, PKO raz Aliorze. Leasingi operacyjne dedykowane są dla firm. Aby rozpocząć proces finansowania, Klient musi dostarczyć szczegółowo wypełniony wniosek, fakturę za prąd – zarejestrowaną na działalność gospodarczą, oraz dokumenty księgowe. Proces finansowania leasingowego trwa około 7 dni roboczych. Oferujemy pomoc na każdym etapie finansowania i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące przebiegu finansowania

  Przyjazne finansowanie

  Współpracujemy z bankami: Credit Agricole, Alior Bank, BNP Paribas, Inbank, Santander

  Stałe i niskie oprocentowanie

  tylko ~0,5% - 0,6% w okresie 3-10 lat

  Łatwo i szybko

  Prosty wniosek na SMS-kod i poręczenie

  Transparentność i wsparcie

  Dbamy o szczegóły i prowadzimy przez każdy krok

  Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiaj z naszym doradcą!

  Na bezpłatnym spotkaniu doświadczony doradca odpowie na wszelkie Twoje pytania dotyczące instalacji fotowoltaicznej, rozwieje ewentualne wątpliwości i sprawdzi, jaki rodzaj paneli fotowoltaicznych najlepiej spełni Twoje potrzeby!
  Dowiedz się więcej