Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Skorzystaj z niej i pożegnaj się z wysokimi rachunkami za ogrzewanie

Pompy Ciepła Legnica

Czas na rewolucję w ogrzewaniu budynków. Czas na pompy ciepła!

Czy wiesz, że rosnące z roku na rok wydatki na ogrzewanie to coś, co w perspektywie czasu może już Ciebie w ogóle nie dotyczyć? Jeżeli takie rachunki zaczynają drenażować Twój budżet, należy przemyśleć montaż pompy ciepła. Zwłaszcza, że dla Klientów z miasta Legnica przygotowaliśmy idealną pod każdym względem ofertę. Atrakcyjne finansowanie, błyskawiczna instalacja, gwarancja premium na aż 5 lat oraz wysokie ubezpieczenie inwestycji. Zalety, z jakich znane są dobrej klasy pompy ciepła, odczujesz praktycznie na każdej możliwej płaszczyźnie.

Wybierz montaż pomp ciepła i postaw na kilkadziesiąt procent mniejsze rachunki

Bez modernizacji sposobu ogrzewania budynku, coroczne podwyżki z tego tytułu będą dla Ciebie przykrym obowiązkiem. Twój problem może skutecznie rozwiązań montaż pompy ciepła, która w całościowych rozrachunku wypada zdecydowanie lepiej niż tradycyjne metody grzewcze. Wysoka jakość pracy, uniwersalność oraz całkowita niezależność energetyczna brzmią dobrze, prawda? Jeżeli zdecydujesz się na dobrej klasy pompy ciepła, znajdziesz się idealnie pośrodku ekonomii, ekologii i własnego komfortu. Podziękują Ci domownicy, środowisko oraz domowy budżet, jaki zaoszczędzi ok. 35-50% pieniędzy w porównaniu z eksploatacją tradycyjnego kotła gazowego.

Montaż pomp ciepła - Legnica

Rachunki mniejsze nawet o 50%? Tak, to realne!
Zapisz się na darmową konsultację!

Pompa ciepła instalowana przez firmę Nasz Prąd. Dlaczego jest to najlepszy wybór?

Śpieszymy z odpowiedzią! Branżę energii odnawialnej oraz same pompy ciepła znamy niemal od podszewki. Na własne oczy obserwowaliśmy rozwój tego typu inwestycji w Polsce, gdzie sami też dołożyliśmy cegiełkę do modernizacji systemów grzewczych w domach na terenie całego kraju. Stąd też możesz mieć stuprocentową pewność, że montaż pomp ciepła w mieście Legnica nie jest dla nas wyzwaniem! Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem, która zapewnia kompleksową obsługę oraz pomoc na każdym etapie inwestycji. Od pierwszej, darmowej konsultacji, po podpisanie umowy, realizacji oraz na bieżącej obsłudze Klienta kończąc. Co więcej, dbając o Twoje końcowe zadowolenie, dostarczamy pompy ciepła wyłącznie od renomowanych producentów. Współpracujemy z dobrze znanymi markami, takimi jak LG oraz Fujitsu Atlantic. Dla Ciebie to pewnik najwyższych parametrów technicznych oraz komfortu użytkowania zarówno w sezonie, jak i poza sezonem grzewczym. Niezawodne pompy ciepła sprawdzają się dosłownie przez cały rok.

LG THERMA V

W Therma V Split jednostki wewnętrzna i zewnętrzna są odseparowane. Te dwa komponenty połączone są czynnikiem chłodniczym. Elementy po stronie wodnej takie jak płytowy wymiennik ciepła, naczynie wzbiorcze czy pompa wody znajdują się w jednostce wewnętrznej. Ponadto, wszystkie przewody wodne związane z ogrzewaniem znajdują się wewnątrz budynku dzięki czemu ryzyko zamarznięcia wody jest zminimalizowane w odniesieniu do warunków zewnętrznych.

Fujitsu Atlantic

Moduł zewnętrzny składa się z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie. Automatyka sterująca jego pracą (VPAM) umożliwia płynną pracę sprężarki z wykorzystaniem 10-stopniowego systemu modulacji mocy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 41 dB (model 5 kW , 6 kW ). Moduł wewnętrzny składa się ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy  do 6 kW. Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia.

To jest doskonały moment, żeby dołączyć do grona naszych klientów, którzy cieszą się już oszczędnością i wydajnością pomp ciepła.

Najważniejsze zalety pomp ciepła

Energooszczędność

Pompy ciepła są efektywne energetycznie, ponieważ korzystają z energii z otoczenia (powietrza, wody gruntowej lub gleby) do przekazywania ciepła do wnętrza budynku. W porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, pompy ciepła mogą dostarczyć więcej energii cieplnej przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej. To przyczynia się do obniżenia rachunków za energię.

Wszechstronność:

Pompy ciepła mogą pełnić funkcję zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Mogą działać w trybie grzewczym w okresie zimowym i w trybie chłodzenia w okresie letnim, co sprawia, że są wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych warunków klimatycznych.

Długoterminowe oszczędności finansowe:

Mimo że koszty instalacji pomp ciepła mogą być wyższe niż niektórych tradycyjnych systemów grzewczych, długoterminowe oszczędności mogą przewyższyć początkowe koszty. Wyższa efektywność energetyczna pompy ciepła przekłada się na niższe rachunki za energię, co może sprawić, że inwestycja w tego rodzaju system stanie się opłacalna w perspektywie czasu.

Łagodzenie wpływu na środowisko

Pompy ciepła są bardziej przyjazne dla środowiska niż niektóre tradycyjne systemy grzewcze, ponieważ wykorzystują odnawialne źródła energii, takie jak energia cieplna zawarta w powietrzu czy wodzie gruntowej. W rezultacie emitują mniej gazów cieplarnianych i innych substancji zanieczyszczających atmosferę.

FAQ

Pompa ciepła Legnica – Najczęściej zadawane pytania

To absolutnie zrozumiałe, że masz wiele pytań dotyczących pomp ciepła przed podjęciem decyzji o takiej inwestycji. Z przyjemnością na nie odpowiemy, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Zacznijmy od pytań, które pojawiają się najczęściej:

  • Pompy ciepła a kwestia bezpieczeństwa. Jak to wygląda?

    Nowoczesne pompy ciepła są całkowicie bezpieczne z punktu widzenia budynku oraz osób, które przebywają w środku. Podczas swojej pracy nie wykorzystują one palnego paliwa, nie wytwarzają też spalin oraz szkodliwych substancji. Dodatkowo, pompy ciepła są ciche, co ma bezpośrednie przełożenie na maksymalny komfort domowników.

  • W jaki sposób pompy ciepła pomogą mi zaoszczędzić pieniądze

    To proste. Podczas codziennej pracy uda Ci się zredukować rachunki miesięczne za ogrzewanie nawet o 50% w porównaniu z aktualnie wykorzystywanymi, tradycyjnymi metodami grzewczymi. Co więcej, pełny koszt zakupu oraz profesjonalnej instalacji pompy ciepła amortyzuje się już po kilku latach eksploatacji. Nie wykorzystujesz w tym przypadku propanu, oleju czy gazu ziemnego.

Specjalista ds. pomp ciepła

Pompy ciepła - Legnica

Skonfiguruję dla Ciebie instalację dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb i będę towarzyszył Ci na każdym etapie realizacji projektu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw wiadomość. Dopasujemy instalacje indywidualnie do Twoich potrzeb i będziemy towarzyszyć Ich na każdym etapie procesu.