Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Oni już nam zaufali

Referencje

Przeczytaj, co mówią o nas nasi partnerzy

PPHU KICKA Krzysztof Kicka

W związku z wykonywanym w naszym przedsiębiorstwie instalacji fotowoltaicznej, chcielibyśmy polecić współpracę z firmą Nasz Prąd. Wszystkie zlecone usługi począwszy od profesjonalnego wywiadu i doradztwa w sprawie parametrów potrzebnej nam instalacji, aż do momentu jej zainstalowania i uruchomienia zostały wykonane w sposób rzetelny, dokładny i spełniający wszystkie początkowe założenia. Warto zaznaczyć również, że cały proces przebiegł terminowo i zgodnie z harmonogramem.
Zobacz cały dokument

PHU RADZIO Krzysztof Radzin

W związku z wykonywanym w naszym przedsiębiorstwie montażem instalacji fotowoltaicznej o mocy 38 kWp, chcielibyśmy polecić współpracę z firmą Nasz Prąd. Wszystkie zlecony usługi począwszy od profesjonalnego wywiadu i doradztwa w sprawie parametrów potrzebnej nam instalacji, aż do momentu jej zainstalowania i uruchomienia zostały wykonane w sposób rzetelny, dokładny i spełniający wszystkie początkowe założenia. Warto zaznaczyć również, że cały proces prac przebiegł terminowo i zgodnie z harmonogramem. Instalacja produkuje nam prąd od maja 2020 roku i dostarczy ponad 100% zakładanej produkcji.
Zobacz cały dokument

MIR-RAD Radosław Godek

Rekomenduje firmę Nasz Prąd Fotowoltaika z Wrocławia i ludzi, którzy ją tworzą, dostarczają sprzęt oraz usługę absolutnie najwyższej klasy. Wsparcie przed jak i posprzedażowe usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Moja instalacja to 50 kWp, która od wielu miesięcy efektywnie dostarcza mi prąd. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów Wam i Waszym klientom.
Zobacz cały dokument

POLON

Rekomendujemy firmę Nasz Prąd jako wykonawcę instalacji fotowoltaicznych. W czasie naszej współpracy wielokrotnie zostaliśmy przekonanie o profesjonalizmie, dokładności i terminowości tej firmy. Wykonana przez Nasz Prąd instalacja jest zgodna ze wszystkimi ustalonymi parametrami oraz wytycznymi. Współpraca z pracownikami firmy była sprawna, udzielono nam też rzetelnych informacji na wszystkie nurtujące nas kwestie.
Zobacz cały dokument

Sevibus

Firma wykonała prace związane z budową instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,92 kW do stacji obsługi samochodów we Wrocławiu przy ul. Sułowskiej 10.
Prace zostały wykonane zgodnie z projektem, terminowo oraz z dużą starannością. Uzyskana z naszej produkcji energia przekroczyła pierwotne założenia produkcyjne o ponad 10%.
Zobacz cały dokument

Rancho Nieszawka

Firma wykonała prace związane z budową dwóch instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 79 kWp dla Rancho Nieszawka ul. Prosta 8, Mała Nieszawka.
Prace zostały wykonane zgodnie z projektem, terminowo oraz z dużą starannością o każdy szczegół.
Firma dba również o klienta posprzedażowo nie pozostawiając Go nawet z najprostszymi pytaniami. W każdej sprawie dotyczącej fotowoltaiki zawsze są pomocni.