Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Gwarancja Twojego bezpieczeństwa

Gwarancja

Jakie korzyści daje Ci nasza gwarancja?

Poczucie bezpieczeństwa

Możesz mieć całkowitą pewność, że jeżeli w czasie tych 15 lat pojawią się jakiekolwiek problemy z Twoją instalacją fotowoltaiczną - my je rozwiążemy, a Ty nie musisz się niczym przejmować.

Najwyższa jakość

Jesteśmy liderem w branży na polskim rynku. Stoją za nami lata doświadczenia, sprawdzeni monterzy i współpraca z najlepszymi producentami paneli fotowoltaicznych. To jest jakość, której zaufało już wielu klientów i Ty też możesz!

Wsparcie 24/7

Odnawialne źródła energii nie robią sobie przerwy w dostawie prądu i my również nie - jesteśmy dla Ciebie dostępni na odległość jednego telefonu przez całą dobę!

Darmowy prąd

Możesz zapomnieć o rachunkach za prąd, nie przejmować się jego rosnącymi cenami. Dzięki instalacji fotowoltaicznej, której jakość Ci gwarantujemy, już nigdy nie zapłacisz za prąd!

Co sprawia, że ta gwarancja jest wyjątkowa?

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy absolutnie pewni jakości naszych usług. Znamy swoje możliwości, znamy opinie kilkuset zadowolonych klientów i mamy świadomość, że pracujemy z najlepszymi dystrybutorami i monterami na rynku.

 

I chcemy, by nasi klienci również mogli zaufać tej jakości, dlatego zapewniamy aż 15 lat gwarancji na nasze instalacje – niezależnie od czasu gwarancji deklarowanego przez producenta paneli fotowoltaicznych!

 

Chcesz mieć pewność, że inwestujesz w fotowoltaikę na najwyższym poziomie? My Ci to gwarantujemy!

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiaj z naszym doradcą!

Na bezpłatnym spotkaniu doświadczony doradca odpowie na wszelkie Twoje pytania dotyczące instalacji fotowoltaicznej, rozwieje ewentualne wątpliwości i sprawdzi, jaki rodzaj paneli fotowoltaicznych najlepiej spełni Twoje potrzeby!
Tak, chcę wiedzieć więcej
Specjalista ds. fotowoltaiki - Nasz Prąd S.A.