Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić i postaw na fotowoltaikę.

Już dziś umów się z doradcą na bezpłatne zebranie pomiarów!

Kredyty i dotacje

Finansowanie

Co zyskasz dzięki dotacji?

Szybsza realizacja inwestycji

Dotacje sprawiają, że nie musisz oszczędzać latami na pełne koszta instalacji, dzięki czemu znacznie szybciej możesz przestać płacić rachunki za prąd.

Obniżenie kosztów

Dotacje potrafią znacząco zredukować koszt inwestycji, dzięki czemu możesz jeszcze więcej zaoszczędzić na fotowoltaice.

Szybszy zwrot kosztów

Dzięki dofinansowaniu Twoja inwestycja może zwrócić Ci się już nawet w 7 lat, podczas gdy rachunki za prąd nie zwracają się nigdy.

Zwrot części podatku

Ulga termoizolacyjna pozwala odliczyć od podatku koszty, które te osoby poniosły w związku z termomodernizacją swojej nieruchomości i fotowoltaika również się w to wlicza.

Jak uzyskać dofinansowanie?

Większość osób decyduje się na fotowoltaikę, bo chce pożegnać rachunki za prąd i oddychać czystszym powietrzem. Często oznacza to jednak znaczącą wyrwę w domowym budżecie. Dlatego wszelkie formy dofinansowania cieszą się ogromym powodzeniem i nasi klienci chętnie z nich korzystają…

 

Czy wiesz, że obecnie dostępne narzędzia wsparcia finansowego (zarówno ulgi, jak i dotacje)
pozwalają skrócić czas zwrotu Twojej inwestycji nawet o 3 lata?

 

Stosunkowo łatwo jest dziś uzyskać dotację, bo mamy na rynku spory wybór zarówno bezzwrotnych dotacji (np. program “Mój Prąd”, “Czyste powietrze” lub “Agroenergia”), jak i preferencyjnych pożyczek (taką opcję oferuje np. “Energia Plus”, jak również liczne programy regionalne).

 

W roku 2022 możesz więc skorzystać zarówno z dofinansowania w ramach programów ogólnopolskich, jak i wybrać regionalnie dostępne opcje.

 

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć wszelkie niezbędne informacje?

U naszych doradców, którzy posiadają najbardziej aktualną wiedzę i pomogą Ci znaleźć formę sfinansowania inwestycji dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości!

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie inwestycji i gwarantujemy najwyższą jakość, której zaufało już wielu zadowolonych klientów.
Dołącz do nich!

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiaj z naszym doradcą!

Na bezpłatnym spotkaniu doświadczony doradca odpowie na wszelkie Twoje pytania dotyczące instalacji fotowoltaicznej, rozwieje ewentualne wątpliwości i sprawdzi, jaki rodzaj paneli fotowoltaicznych najlepiej spełni Twoje potrzeby!
Tak, chcę wiedzieć więcej
Specjalista ds. fotowoltaiki - Nasz Prąd S.A.