Nasz Prąd S.A. konsoliduje rynek. Wielu handlowców decyduje się na współpracę z firmą.

Słysząc opinię wielu handlowców aktualnie dołączających do firmy Nasz Prąd S.A. można wysnuć jeden wniosek – wrocławska spółka stworzyła dziś jedne z najatrakcyjniejszych warunków współpracy i rozwoju w branży Odnawialnych Źródeł Energii.


Polski rynek OZE zbudował się stosunkowo szybko. Wielu przedsiębiorców wchodząc do tej branży nie miało dużego doświadczenia w prowadzeniu spółek, zarządzaniu cashflow spółki, budowaniu zespołów sprzedażowych, przygotowywaniu ułatwiających pracę narzędzi, systemów motywacyjnych, rozliczeniowych, czy skutecznych metod pozyskiwania klientów i sprzedaży.

Przez to handlowcy działający w branży niestety często napotykają różne problemy takie jak rozliczenie należnych prowizji, brak konkurencyjności cenowej, zła proporcja między wynagrodzeniem doradcy a managera, długie czas montażu instalacji u klienta czy niskiej jakości produkt w ofercie, co rzutuje na łatwość lub jednocześnie trudność w osiągnięciu zaplanowanych celów sprzedażowych oraz celów związanych z rozwojem zespołu.


W Nasz Prąd płacimy 100% prowizji z narzutu do sieci sprzedaży a doradcy i managerowie rozliczani się w sposób procentowy. Jest to zdecydowanie korzystniejsze rozwiązanie dla sieci sprzedaży niż to w którym rozliczanie odbywa się według określonej z góry stawki. To powoduje, że potrafimy zapłacić więcej niż konkurencja z tej samej umowy, a cała organizacja jest odpowiednio zmotywowana i wynagradzana za swoją pracę.


Innym przykładem może być temat zarządzania cashflow w firmie. Wielu handlowców, którzy do nas przychodzą skarżą się na problemy z płatnościami w miejscach w których pracowali. Wchodząc tu widać ogromną różnicę, gdyż w Nasz Prąd funkcjonuje tygodniowy model rozliczeń, dzięki czemu agenci co tydzień widzą wpływy na konto z rozliczonych umów.

Wybór odpowiedniej, rzetelnej i transparentnej firmy do współpracy jest bardzo ważny. Warto sprawdzić jak wygląda temat montażu sprzedawanych instalacji, poznać system pracy, system wynagrodzeń i chociaż sprawdzić KRS. Przecież są firmy, które od wielu kwartałów w swoich sprawozdaniach finansowych są na minusie.


Nasz Prąd S.A. dzięki wielu doświadczonym osobom w jej szeregach, kompleksowo rozwiązuje niemal wszystkie problemy osób pracujących w branży OZE zostawiając konkurencję w tej dziedzinie daleko z tyłu, jednocześnie stając się kluczową firmą na polskim rynku. Nasz Prąd wprowadza nowe rozwiązania i zdrowe podejście tak do klientów jak i agentów, którego tak bardzo brakowało w całej branży OZE.